جنگ کاراکترها

امروز اولویت اصلی مقابله با جنگ نرم است

متأسفانه چندیست در بازار های اسلامی اجناسی غیر اخلاقی و مهیّج شهوت که با پشتیبانی شرکت های صهیونیستی آمریکایی با اهدافی ضدّ اسلامی و با بی توجهی مسئولین و مردم خرید و فروش می شود.

مسئولین مربوط باید بیدار شوند و از تولید این اجناس ضد اسلامی جلوگیری کنند و اگر می گویند این بمب های غیر اخلاقی و مخرّب کالای قاچاق است ، اجازه خرید و فروش در بازار های اسلامی را به آن ندهند .

با توجه به فتوای تمامی مراجع تقلید خرید و فروش اجناسی که موجب تهیّج شهوت می شود حرام و لقمه حاصل از آن نیز حرام می باشد.

آیا ما واقعه مبارزه دولت های غربی با کشور مسلمان آندلس را فراموش کرده ایم ، آیا یادمان رفته چند دهه مبارزه مردم ایران با رژیم پهلوی و هشت سال جنگ تحمیلی را ، آیا بیداری اسلامی مردم جهان و خون دادن ها را نمی بینیم ؛ این ها همه برای برپایی اسلام ناب محمدی (ص) است.

آیا یادمان رفته عصر عاشورا یکی از دختران امام حسین(ع) وقتی به هوش آمد نگفت عمه جان پدرم را کشتند ، نگفت تشنه ام و نگفت گوشواره ام را کشیدند و گوشم را پاره کردند و فرمودند: عمه جان معجرم کجاست؟ سپس رو به پیکر پاره پاره امام حسین(ع) کردند و فرمودند: انظر الی عمتی المضروبه (بابا عمه را می زدند) و الی الاکبادنه الملحوفه ( بابا جگرمان را آتش زدند) ولی بابا گریه ام برای این نیست که ما را می زنند و الی رؤسنا المکشوفه ، بابا جان به حجاب ما توهین کردند و معجر از سرمان کشیدند ، ما را تازیانه بزنند به اسارت ببرند اما به عفّت و حجاب ما بی احترامی نکنند.

خواهرم و برادرم هرروز عاشوراست پس ببین نقشت در عاشورا چیست؟ زینب گونه یا یزیدانه! و آنانکه صحنه عاشورا را ترک کردند جرمشان کم تر از یزیدیان نیست.

حضرت علامه حسن زاده آملی می فرمایند: گوشتان به دهان رهبر انقلاب اسلامی ایران باشد که ایشان گوششان به دهان حجته ابن الحسن(عج) است.

به فرموده امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان امروز اولویت اصلی مقابله با جنگ نرم است جنگ نرم یعنی ایجاد تردید در دل ها و ذهن های مردم .