جنگ نرم

جنگ کارکترها
امروز اولویت اصلی مقابله با جنگ نرم است
متأسفانه چندیست در بازار های اسلامی اجناسی غیر اخلاقی و مهیّج شهوت که با پشتیبانی شرکت های صهیونیستی آمریکایی با اهدافی ضدّ اسلامی و با بی توجهی مسئولین و مردم خرید و فروش می شود.

مسئولین مربوط باید بیدار شوند و از تولید این اجناس ضد اسلامی جلوگیری کنند و اگر می گویند این بمب های غیر اخلاقی و مخرّب کالای قاچاق است ، اجازه خرید و فروش در بازار های اسلامی را به آن ندهند .

با توجه به فتوای تمامی مراجع تقلید خرید و فروش اجناسی که موجب تهیّج شهوت می شود حرام و لقمه حاصل از آن نیز حرام می باشد.

آیا ما واقعه مبارزه دولت های غربی با کشور مسلمان آندلس را فراموش کرده ایم ، آیا یادمان رفته چند دهه مبارزه مردم ایران با رژیم پهلوی و هشت سال جنگ تحمیلی را ، آیا بیداری اسلامی مردم جهان و خون دادن ها را نمی بینیم ؛ این ها همه برای برپایی اسلام ناب محمدی (ص) است.

آیا یادمان رفته عصر عاشورا یکی از دختران امام حسین(ع) وقتی به هوش آمد نگفت عمه جان پدرم را کشتند ، نگفت تشنه ام و نگفت گوشواره ام را کشیدند و گوشم را پاره کردند و فرمودند: عمه جان معجرم کجاست؟  سپس رو به پیکر پاره پاره امام حسین(ع) کردند و فرمودند: انظر الی عمتی المضروبه (بابا عمه را می زدند) و الی الاکبادنه الملحوفه ( بابا جگرمان را آتش زدند) ولی بابا گریه ام برای این نیست که ما را می زنند و الی رؤسنا المکشوفه ، بابا جان به حجاب ما توهین کردند و معجر از سرمان کشیدند ، ما را تازیانه بزنند به اسارت ببرند اما به عفّت و حجاب ما بی احترامی نکنند.

خواهرم و برادرم هرروز عاشوراست پس ببین نقشت در عاشورا چیست؟ زینب گونه یا یزیدانه! و آنانکه صحنه عاشورا را ترک کردند جرمشان کم تر از یزیدیان نیست.

حضرت علامه حسن زاده آملی می فرمایند: گوشتان به دهان رهبر انقلاب اسلامی ایران باشد که ایشان گوششان به دهان حجته ابن الحسن(عج) است.

به فرموده امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان امروز اولویت اصلی مقابله با جنگ نرم است جنگ نرم یعنی ایجاد تردید در دل ها و ذهن های مردم .

 سربازکوچک ولایت
تهاجم فرهنگی
روزگاری نچندان دور شبها با قصه های سیندرلا و سفیدبرفی می خوابیدیم و روز ها کارتون آنها را می دیدیم. کمی جلوتر عروسکی زیبا به نام باربی وارد کشور شد که کم کم روی لباس های کودک و لوازم التحریر جای خود را باز کرد و حتی بعضی از شرکت ها با یارانه دولتی عکس برهنه و شهوت انگیز باربی را روی خوراکی هایشان منقوش و عرضه کردند .بعد ها گفتند این عروسک آمده عقیده و دین ما را به تاراج ببرد ولی انگار به مسئولین خیلی بر نخورد ، سپس رهبری در پیامی فرمودند: اگر کسی دغدغه فرهنگی داشته باشد می فهمد که تهاجم فرهنگی بوجود آمده.

دشمن با پررویی و سو استفاده از ضعف مسئولین جلوتر آمد کارتونی ساخت به نام دختر گیسو کمند که عکس آن را روی لوازم التحریر و اسباب بازی به تیراژ چاپ و توسط برخی افراد مال دوست و بی اهمیت به مسائل فرهنگی به کشور وارد کردند.

گیسو کمند کیست؟ در وصف او همین بس که او با موهایش مردان را اسیر می کند و بر مردان با عشوه و تنازی سلطه گری می کند حال دیگر مشخص است که کار از شبیخون فرهنگی هم گذشته و به گفته رهبر هوشیار انقلاب دشمن وارد عرصه تهاجم فرهنگی شده است .شرکت دیزنی دخترانی را طراحی کرد نیمه عریان البته از نیم هم بیشتر دختری به نام دیس پن که فقط با یک تکه برگ سینه و عورتینش را پوشیده است و با انواع رقص و آهنگ در ذهن فرزندانمان عادی سازی می کنند.

تا اینجا واقعیت عروسک ها و شخصیت هایی را شنیدید که همه به صورت کارتون بودند حال کار بجایی رسیده که در یکی دو سال اخیر شخصیتی را در قالب لوازم التحریر و…. به جهان معرفی کردند که اودیگر شخصیت کارتونی نیست او دختریست واقعی وبدکاره بنام هانا مونتانا که در بازار و سایت ها ی اینترنتی نمایندگی فروش دارد. یک دختر جوان نیمه عریان با استفاده از انواع آرایش ها و لباس های بدن نما ، چسبان و با رنگ های مهیّج شهوت ودر حالت های عشوه گری ،رقص و آوازه خوانی یا در حال اختلاط و رفتار هایی خاص با پسران بطوری که مردان را هم به وجد می آورد ، به نمایش گذاشته شده است.

البته این شخصیت های واقعی آنقدر در گروه های مختلط دختر و پسر زیاد شده اند که دیگر بازار را اشباع کرده اند که اگر بخواهیم برای کودکانمان لوازم التحریر معمولی یا با طرح های فرهنگی و دینی تهیه کنیم به اصطلاح کار حضرت فیل است.

امیدآن است که مسئولین ومردم به صحنه بیایند و خرید این اجناس را تحریم  و فکری به حال آینده فرزندانشان بکنند.

البته نمی دانم وجود این اجناس دربازارتقصیرکیست ولی بنظرم برای بهبوداین وضعیت همّت وهمکاری بعضی مانند: وزارت ارشاد ، سازمان تبلیغات اسلامی ، اموراصناف  ، نیروی انتظامی ، اداره اماکن و شاید قوه قانون گذار را می طلبد .

                                                                                                      
یک روز کودک ایرانی
دخترک صبح از خواب بیدار می شود تا به مدرسه برود تلویزیون کارتون “مگامن” پخش می کند تا او با روحیه ای جنگ طلبانه به مدرسه برود و دربعضی خانواده هامادر را می بیند که مقابل میز آرایش ایستاده و صورتش را آرایش کرده تا به محل کار برود!

به مدرسه که میرسد قبل از اینکه زنگ صبحگاهی زده شود یک آهنگ طرب انگیز (اکسیژن) می گذارند تا کودک به قول خودشان به وجد آمده حرکاتی انجام دهد به نام ورزش و سرحال به کلاس برود.

در کلاس درس هم تا ظهر از لوازم التحریر باربی که همراه خودبرده خط فکری می گیرد زنگ آخر می خورد از مدرسه بیرون می آید مادرانی بیرون مدرسه ایستاده اند که گاه از نیم ساعت قبل امده اند بعضیشان آنقدر آرایش کرده بودند که گویی می خواستند به عروسی بروند نه مدرسه!

کودک به سمت منزل حرکت می کند در خیابان مغازه هایی بسیار با عنوان لوازم آرایشی با عکس های شهوت انگیز و بوتیک هایی که با مانکن های بسیار خوش اندام و لباس هایی نیمه عریان به نمایش گذاشته شده اند رامی بیند البته این ها چیز هایی است که از نان شب واجب تر شده است، به نظرمی رسد آقای اماکن خواب است و این وضعیت را نمی بیند .کودک به خانه می رسد والدین لباس هایی مینی جوپ برایش تهیه کرده اند تا عروسک خیمه شب بازیشان زیباتر دیده شود دخترک لباس هایش را عوض کرده تلویزیون را روشن می کند اواز شبکه های فارسی زبان ماهواره ای آموزش انواع رقص و اختلاط زن و مرد را کسب می کند یا شبکه کارتونی پرژنتون رامی بیندکه آن هم آرام آرام برای سست کردن عقیده بچه ها ناجوانمردانه فعالیت کرده و هرکارتونی که دلش می خواهدبدون سانسور پخش می کند نا گفته نماند اگر ماهواره نداشته باشد شبکه های تلویزیون خودمان برنامه هایی دارد که اصلا بعضی زن ها آمده اند تا خودنمایی کنند یا فیلم های سینمایی پخش می کنند که خواسته و نا خواسته ضد ارزش ها و حجاب اسلامی فعالیت می کند یاهمین برنامه کودک خاله ارزن که درنهایت آزادی یک آهنگ شادولی طرب انگیزراهرروزبه حالت های متحرکانه مختلف ازخود اجرامی کندالبته بچه هاکه هیچ یواشکی بگویم پدرومادرهاهم خوششان می آیددست صداوسیما دردنکند،خداقوتی میگوییم به مسئولین نظارت ، اجرتان بابانوی عفاف حضرت زهرا سلام ا… علیها !!!

پدر خانواده: اوکه فروشگاه لوازم التحریر دارد گاهی هم کنار اجناسش عروسک و اسباب بازی    می فروشد که اکثر آن ها منقوش به عکس های باربی ، دختر آن شرکت دیزنی و از این قبیل است ؛ که لقمه حاصل از فروش این اقلام مستهجن نیز مشخص است ، پدر به خانه برمی گردد برای دختر قشنگشان عروسکی به نام باربی هدیه آورده  و به دخترش می گوید دوست دارم مثل این عروسک خوشگل شوی و لباس ، اندام و حرکاتت اینطور باشد ،سپس خانوادگی به پارک ملت می روند کودک به نظاره می نشیند که دختر و پسر در سایه امنیت پلیس و زیباسازی شهرداری چه صفایی می کنند .

حال بعضی ها می گویند چرا وضعیت اینطور است و توقع دارند با این فضای موجود جامعه و این نوع تربیت کودکشان عفیفه زمان شود چه کنیم که دیگر بعضی هاهم این رانمی خواهند.

ولی چرا مااز کودکانمان توقع بیجا داریم ؟آیا دیگر وقت بیداری و به خود آمدن نیست آیا دیگر وقت این نیست که مسئولین مربوط حرکتی انجام دهند؟

به خدا دست خودم نیست نمی دانم چرا هر چه می گویم دست آخر به کم کاری مسئولین بر می خورم،البته آنها گوششان از این حرفها پراست و انشا ا… مردم را به خاطر این طرز فکر می بخشند.

 
 مارا به کجا میبرند
وارد کوچه قدیمیمان شدم دیدم چه هیاهویی بچه ها گروه گروه دور هم جمعند و بازی می کنند. چه شور و حالی (لیله بازی ، قایم باشک ، گرگم به هوا ، هفت سنگ) بچه ها صدایم کردند علی تو هم بیا بازی من هم با کله رفتم و همه خوشحال شدند بازی هایی کاملاً دوستانه و شاداب . صدای شادیمان فضای کوچه ها را پر کرده بود شاید دعوایمان می شد ولی زودی رفیقتر از قبل می شدیم گاهی هم گذشت و به یکدیگر کمک می کردیم. چند سال بعد دستگاهی آمد به نام میکرو و سگا ما هم دورش جمع می شدیم و بازی می کردیم بعضی اوقات هم سر یک گیم بیشتر دعوایمان می شد تا به جایی می رسید که صاحب دستگاه (سگا) همه را از خانه بیرون می کرد و می گفت خودم تنها می خواهم بازی کنم. با گذشت زمان همه بچه ها یک دستگاه بازی خریدند ، در مدرسه که همدیگر را می دیدیم برای هم کُری می خواندیم ،من تا مرحله چند فلان بازی رفتم اگه اون زن شمشیری رو انتخاب کنی وکلید بالا با C  را بگیری حریف را سالتو می کند غافل از اینکه خودمان سالتو شدیم پای دستگاهی نشستیم که پیروزیش با کشتن دوستت یا حریف مجازی دستگاه بدست می آید آنقدر با مشت یا شمشیر باید تو سرش بزنی تا خونش تمام شود و یقین کنی بمیرد ، تازه می توانی بعد از کشتن با جنازه اش یک حرکت نمایشی انجام دهی تا حرصت ازش خالی شود و از کشتن کیف کنی، برای رسیدن به مرحله بعدی چه زمان هایی که پای دستگاه صرف نکردیم.

کامپیوتر آمد بازی های حرفه ای با کیفیتی بهتر ، در اتاق را می بندم چندین ساعت گیم بازی می کنم ولی دیگر از کانون گرم خانواده و بازی های جمعی با بچه های محل خبری نیست ، تلفن زنگ می خورد سلام افشین زود بگو وسط گیمم صبح تا حالا کشتم خودمو تا به مرحله 8 برسم الان گیم اور می شم افشین گفت: ولش کن دوتا بازی جدید اومده ، بترفیلد بازیش ایرانیه میای تو خیابون همه جور سلاحی هم داری اول پلیس ها رو می کشی بعد خرابکاری می کنی و ساختمان ها را می گیری ، برج میلاد رو می گیری و مرحله بعدی صدا و سیما رو تسخیر می کنی ،مرحله بعدی میدانی است شبیه میدان پاستور خیلی سخته من هنوز نتونستم اونجا رو بگیرم ،ای بابا افشین صبر کن خواهر کوچکم در میزنه صبح تا حالا آویزونم شده افشین گفت: یه بازی هم برای اون دارم پرنده خشمگین بازیش قشنگه چند تا پرنده عصبانی با تیرکمون به یه سری خوک سبز که تویه ساختمانهایی هستند رو میزنی هر چی بیشتر خراب کنی و بکشی بیشتر امتیاز میاری ؛ غافل از اینکه بترفیلد 3 و پرندگان خشمگین یک بازی آموزشی خرابکاری و شورشی است که زمین بازی نقشه ایران و آن ساختمان ها ، اماکن حساس کشور ، مساجد و یا حرم های مطهر هستند ، هدف بازی کاملا مشخصه بچه های مسلمان وطن باید کشور و عقیده خود را از بین ببرند تا به مرحله بعدی برسند  ناگهان نوجوانی مرا صدا زد داداش فندک داری سیگارمو روشن کنم یک دفعه به خودم آمدم دیدم وسط آن کوچه قدیمی ایستاده ام و دیگر از آن شادی کودکانه و هیاهو ، خبری نیست
شور و شوق کودکی بر نگردد دریغا دریغا ولی مراقب باشیم دین و عشق به وطنمان را از دست ندهیم.
سربازکوچک ولایت