تولید کالای ایرانی برای من ارزش است/ گروه ایده پردازان چند کودک خردسال هستند +فیلم

تولید کالای ایرانی برای من ارزش است/ گروه ایده پردازان چند کودک خردسال هستند +فیلم

تولید کننده نوشت افزارهای ایرانی اسلامی در گفتگو با «خبرنامه دانشجویان ایران»

اگر یک محصول با کیفیت ایرانی تولید بشود مردم از آن استقبال خواهند کرد هرچند در مقایسه با نمونه خارجی ممکن است گران تر باشد ولی مردم در این میان در این فضای به شدت سخت چند نفری انگشت شمار بودند که توانستد با عملیات های جهادی و از خود گذشتکی و ورشکستگی های پیاپی و هزینه دادن های متوالی طرح های تولید کنند و نام نوشت افزار ایرانی اسلامی بر آن نهادند و تاجایی که رهبر انقلاب در یکی از دیدارهایشان با این افراد برای نوه هایشان از این نوشت افزار خریده بودند.بسیار خوب عمل می کنند.

هر ساله با نزدیک شدن به آغاز فصل بازگشایی مدارس و انتخاب واحد دانشجویان، نمایشگاه های در سراسر کشور با عنوان نمایشگاه های پاییزه دایر می گردد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، خرید لوازم تحریر و نوشت افزار همیشه یکی از دغدغه های دانش آموزان، دانشجویان و والدین آن ها بوده است که در سال های اخیر نیز حتی توسط مقام معظم رهبری نیز تذکر داده شده بود تا جایی حجت الاسلام احمد سالک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی می گوید: ما به عنوان اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ای که با حضرت آیت الله خامنه ای داشتیم متوجه توجه بیش از حد ایشان به نوشت افزار، پویا نمایی و فیلم شدیم. همین دقت، انگیزه ای را در جوانان پدید آورد که به تولید نوشت افزار همت گمارند.

از طرفی هجمه فرهنگی که در این عرصه علیه انقلاب اسلامی و وضعیت فرهنگی جامعه که می شود هم قابل توجه است، با جستجوی بسیار کمی در اینترنت می توان طرح و نقش های لوازم و تحریر سال های گذشته را دید که به شدت با منافع ملی و فرهنگی و اسلامی ما در تعارض است به طوری که شاهد تصاویر زننده و مارک های نا مشروع بر روی دفاتر به صورت انیمیشنی و کارتونی برای سنین پایین و کودکان و نوجوانان می باشیم.

با این تفاسیری که از اهمیت نوشت افزار و لوازم تحریر شد حالا در نظر بگیرید که بازار قاچاق هم بسیار پر رونق است اکثر تولید کننده های داخلی هم فرار را به قرار ترجیح داده اند و یا اینکه با توجه به استقبالی که مردم از طرح های پر زرق و برق خارجی نشان می دادند تولیدکنندگان داخلی هم طرح های آنان را در کشور تولید و یا حتی توزیع می کردند.

در این فضای به شدت سخت چند نفری انگشت شمار بودند که توانستد با عملیات های جهادی و از خود گذشتکی و ورشکستگی های پیاپی و هزینه دادن های متوالی طرح های تولید کنند و نام نوشت افزار ایرانی اسلامی بر آن نهادند و تاجایی که رهبر انقلاب در یکی از دیدارهایشان با این افراد برای نوه هایشان از این نوشت افزار خریده بودند.

طی گفتگویی که خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ با یکی از این تولید کنندگان داشته است بسیار نکات شیرین و زیبایی را که ممکن است برای مخاطبان ما سختی تلقی شود را بیان می کند.

در بخش اول این گفتگوی چند دقیقه ای از نحوه ورود خود به این عرصه می گوید.

بخش اول

محمدحسن حلوائیان با بیان اینکه تولید کالای ایرانی برای ما ارزش است می گوید: 6 سال گذشته که شروع کردیم، با دست خالی به جنگ با ابر قدرت های فضای تولید محصولات نوشت افزار و لوازم تحریر در خارج و داخل کشور رفتیم و خوشبختانه بعد از این مدت با شعار «کالای ایرانی، کیفیت ایرانی، عزت و اقتدار ایرانی» که برگرفته از بیانات رهبرانقلاب اسلامی بوده، توانستیم در این عرصه فرهنگی بسیار خوب عمل کنیم.

مدیر شرکت نوشت افزار “بچه های آسمانی” در ادامه می گوید: اگر یک محصول با کیفیت ایرانی تولید بشود مردم از آن استقبال خواهند کرد هرچند در مقایسه با نمونه خارجی ممکن است گران تر باشد ولی مردم در این میان بسیار خوب عمل می کنند.

بخش دوم

این تولید کننده از گروه طراحان خردسال خود ایده می گیرد و بیشتر با این کودکان و نوجوانان هستند که طراحی انیمیشنی و کارتونی و آن را نظر می دهند.

بخش سوم

بخش پایانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.